FARUK ÖZLÜ TEMPO DÜŞÜRMÜYOR .

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü,3 davete katıldı,kafe ziyaretleri yaptı.

FARUK ÖZLÜ TEMPO DÜŞÜRMÜYOR .
20.03.2024 - 17:21
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. 31 Mart’ta rekor oy hedefleyen Özlü, meclis üyesi adayları ile birlikte iftar davetlerine konuk oluyor ve ziyaretler gerçekleştiriyor.
31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ‘rekor oy’ hedefleyen Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim temposunu düşürmüyor. Propaganda sürecinde mahalle ve kahve toplantıları yapan, sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Özlü, seçmenlere 5 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmaları ve yeni dönemde yapacağı projeleri anlattı. Bu süreçte vatandaşların kendisine ilettiği sorunları ve talepleri de dinleyen Özlü, ‘anında çözüm’ odaklı yaklaşımı ile takdirleri kazandı. 
BİR AKŞAMDA 3 İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU
Ramazan ayında da yoğun tempoda seçim çalışmalarına devam eden Özlü, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte iftar davetlerine konuk oluyor. İştirak Yapı tarafından düzenlenen iftar davetine katılan Özlü, Düzce Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu’nun öğretmenlere yönelik iftar davetine icabet etti. Erguvan Sosyal Tesisleri’ndeki iftar davetinde okul yöneticileri ve öğretmenler ile sohbet eden Özlü, huzurevi sakinlerinin iftar yaptığı Erguvan Kıl Çadırı’na uğramayı da ihmal etmedi. Masaları tek tek gezerek yaşlı vatandaşların halini ve hatırını soran Özlü, kendisinden bir talepleri olup olmadığını da sordu. 
Özlü’nün dördüncü durağı ise Hamidiye Mahallesi oldu. Ev toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen Özlü, yerel seçimlerde oy kullanırken siyasi görüşlerin bir kenara bırakılmasını isteyerek, adayların siciline, geçmişine, gücüne ve ahlakına bakılması önerisini yineledi. 
Genç seçmenlere ulaşmak amacıyla kafe ziyaretleri de gerçekleştiren Başkan Özlü, Düzce’nin kalkınması ve gelişmesi hedefi doğrultusunda hazırladığı projeleri hayata geçirmek üzere seçmenlerden destek istedi.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.