DEVLET MİLLETE TASARRUF DERKEN KENDİ NE YAPIYOR?

Türkiye ekonomisinin bu kötü gidişatının tüm yükü halkın omuzlarına yüklenirken Siyasilerde durum ne? Halktan istenen tasarruf siyasilerden isteniyor mu? Siyasi israflar yersiz harcamalar halktan kesilen vergilerle mi ödeniyor?

DEVLET MİLLETE TASARRUF DERKEN KENDİ NE YAPIYOR?
17.07.2023 - 12:20
Kaynak: Haber Merkezi

Türkiye’de son günlerde üst üste gelen zamlar,  önüne geçilemeyen yüksek enflasyon ,  artık erime noktasını geçip buharlaşma durumunda olan Türk lirası…

Tüm bunlar halkın refahını son derece olanaksız duruma getirirken acil bir çözüm bulmak yerine üst makamlardan ‘’tasarruf’’ tavsiyesi gelmesi halkın son kalan umutlarını da sabrını da tükenme noktasına getiriyor.

 Halk bu derece her günün hesabını yaparak yaşıyorken siyasi mekanlarda  siyasi yaşamda durum ne? Devlet bu konuda tasarruf yapıyor mu siyasi partilere yapılan ödemeler davetler organizasyonlar ve bunlara yapılan israf harcamaları ne kadar kontrol altında?

Ekonomik durumumuz  geçen her yılda bir önce ki yılı aratır oldu önlem alınmaz gerekli düzenlemeler yapılmaz ise belki de önümüzde ki yıl şikayet ettiğimiz bu yılı arayacak duruma geleceğiz…


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Ak Parti, Düzce, Akçakoca